אל רשימת הקורסים המלאה אסטרטגיה שיווקית בכיף

#זוםעל: אל תוך מאורת הארנב - סדנת סיפורים אימרסיביים / תאריך חדש

בהנחיית מעין רוגל

צפייה בהקלטת המפגש

עדכון: התאריך החדש למפגש - יום רביעי, 7/2/2018 בשעה 11:00 עד 13:00.

אנחנו חיים בעולם של סיפורים. כולנו מספרים סיפורים. יש איזושהי דרך טבעית בה אנחנו פועלים בעולם, בה אנחנו חווים סיפורים: כשאנחנו נכנסת לפנות דירה של איזו דודה זקנה שמתה, כשאנחנו מוצאים תיק ברחוב, כשאנחנו מחטטים למישהו במחשב או בסלולרי, כשאני מפשפשת בארכיונים. אנחנו כל הזמן רוקמים סיפורים. זו פעולה טבעית.

סיפורים אימרסיביים הם סיפורים שעושים בדיוק את זה – משתמשים בסקרנות הטבעית שלנו, באופן הפשוט והטבעי בו אנחנו צוללים לתוך סיפורים, כדי לספר סיפורים בדיוניים, או להעביר תכנים. הם יכולים להתקיים במרחב הוירטואלי, הם יכולים להיות משחקיים, הם יכולים להיות חדרי בריחה ועוד. כל וריאציה שמשתמשת בעולם ובמרחב הטבעי שלי כדי לספר לי סיפור.

אם לתמצת את זה במשפט – סיפורים אימרסיביים הם סיפורים שקורים לקוראים שלהם. הם סיפורים שהם מרחב, והם המדיום החדש והפרוע של סיפור סיפורים ושל שיווק באמצעות נרטיב.

אתם מוזמנים לסדנה מקוונת של שעתיים על סיפורים אימרסיביים, למה הם טובים ומה אפשר לעשות איתם. דוגמאות, עקרונות וכלים מעשיים.

 

ההשתתפות ללא תשלום

 

מעין רוגל – סופרת, תסריטאית ומפתחת חוויות סיפור אימרסיביות. מנחה את הסדנה 'אל תוך מאורת הארנב' ליצירה של סיפורים אימרסיביים במרכז טיוטות של סמינר הקיבוצים.

www.mayanrogel.com

mayan rogel בפייסבוק.

מועד

תאריך יום התחלה סיום
7/2/18 רביעי 11:00 13:00

ביטול הרשמה

על מנת לבטל את הרישום יש להזין את כתובת המייל איתה נרשמתם לקורס
שימו לב: כדי להשלים את תהליך ביטול ההרשמה, עליכם ללחוץ על הקישור במייל שנשלח אליכם זה עתה. ודאו שבדקתם את תיבת הספאם
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית