אל רשימת הקורסים המלאה אסטרטגיה שיווקית בכיף
סדנת טקטיקה

הסדנה לטקטיקה עסקית: מהלכים מהירים לביסוס ושיפור ביצועי העסק שלכם

בהנחיית טל איתן  |  300 ש"ח

גילוי נאות: הסדנה תימכר בהנחה משמעותית ביריד #שנהבכיף, בין ה-8 ל-14 בספטמבר. ניתן להירשם כעת לרשימת ההמתנה ולקבל התראה על פתיחת המבצע.

 

אחד הדברים הראשונים שאני עושה בתחילת תהליך ייעוץ עם עסקים שאני מלווה, הוא לחפש את "הכפתור האדום" שעליו אנחנו יכולים "ללחוץ" כשאנחנו רוצים להזרים לעסק כסף. חשוב שכל עסק יחזיק במגירה כמה תוכניות טקטיות, שייאפשרו לו להכניס כספים, להגדיל מכירות ולהרחיב את קהל היעד בשעת הצורך - בין אם מדובר במצבי משבר או ההיפך, כאשר רוצים להגדיל פעילות ולהתרחב, וזקוקים לתקציב זמין ונזיל.

בדיוק בשביל זה יצרתי את הסדנה הזו, שתלמד אתכם את יסודות הטקטיקה העסקית והשיווקית.

 

מה זו טקטיקה ומה ההבדל בינה לבין אסטרטגיה?

בעוד שאסטרטגיה מציבה יעדים ארוכי-טווח ומתארת איך נגיע אליהם, הטקטיקה היא ההוצאה לפועל של מטרות ויעדים - ברמה העסקית והשיווקית - באופן מיידי וקצר מועד. במילים אחרות, אסטרטגיה עוסקת בתכנון לעתיד ואילו טקטיקה עוסקת בכאן ועכשיו.

בסדנה אינטנסיבית וגדושה בתכנים, נלמד כיצד נוכל להשתמש בטקטיקה עסקית ושיווקית כאשר נרצה להשיג תוצאות מהירות בשטח. בין היתר, נכיר טקטיקות שיעזרו לנו:

  • ליצור תנועה אינטנסיבית לערוצי השיווק ולהיחשף בפני קהלים חדשים/ותיקים.
  • למנף מצבים עסקיים ושיווקיים שונים, לזהות טרנדים ולהשתמש בהם לקידום העסק שלנו.
  • לשפר ביצועים בתקופות חלשות.
  • לפרוץ תקרות זכוכית וחסמים עסקיים שאנו נתקלים בהם ביומיום ולא מצליחים לעבור.
  • לחדור לשווקים חדשים / להשיק מוצרים חדשים.
  • ובעיקר: כשנרצה (או נצטרך) להכניס כסף מהיר לעסק כדי לשפר את המצב הפיננסי ואת התזרים.

 

איך זה עובד?

הסדנה תועבר בשידור חי בכיתה וירטואלית בהשתתפות הלומדים.
בסיום הסדנה תקבלו גם את הקלטת המפגש וחומרי עזר לשימושכם. אם לא תוכלו (או לא תרצו) להשתתף בשידור החי - תוכלו לצפות בהקלטה בזמנכם החופשי.

 

שימו לב:

בעוד שמדובר בסדנה שמטרתה ללמד אתכם איך להכניס יותר כסף (בשורה התחתונה), אל תצפו לפתרונות "כסף מהיר ללא מאמץ, ביד ומיד". טקטיקה טובה היא תמיד תוצאה של חשיבה ותכנון, והיא חלק מתוך מערך שלם יותר של פעולות שעליכם לעשות כדי להגדיל את ההכנסות בעסק. גם במהלכים טקטיים סבלנות וחשיבה מוקדמת חשובות מאוד להצלחה של המהלך.

הטקטיקה היא חלק מתוך מערך שלם של כלים - וכדאי לתכנן במקביל גם אסטרטגיה שיווקית רחבה יותר, עבור העתיד הקרוב והרחוק. אם אין לכם עדיין תוכנית אסטרטגית מסודרת עבור העסק שלכם, או שאין לכם אפילו מושג איך ליצור אחת - הנה הקורס שיעשה לכם סדר וילמד אתכם איך לעשות את זה, בצורה יסודית ומעמיקה בגרסה מוקלטת ללמידה עצמית או בגרסת הלייב הכוללת שידורים חיים עם משוב פרטני ואישי בקבוצת לימוד בפייסבוק.

מועד

תאריך יום התחלה סיום
2/10/19 רביעי 10:00 12:00

רשימת המתנה

הירשמו לקבלת עדכון על פתיחת ההרשמה המוקדמת לקורס
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
חובה לאשר את תנאי הרישום לקורס
הידד! הצטרפת בהצלחה לרשימת ההמתנה לקורס. הודעה על פתיחת הרישום ומידע רלוונטי נוסף על הקורס ישלחו אליך למייל שהזנת בטופס.

מקווה לראותך בקורס :)
טל איתן
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרישום
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות המפגש ישלח לכתובת שהוזנה בטופס הרישום, במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם