אל רשימת הקורסים המלאה אסטרטגיה שיווקית בכיף
אשה יושבת עם שלט לא מספיק טובה

#זוםעל 8 מוקדים של רגשות אשם בניהול העסק (ואיך אפשר לצאת מהם)

בהנחיית דפנה ארגמן  |  ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום

"שוב לא הספקתי לכתוב פוסט", "ובכלל, כולם מתזמנים ורק אני נגררת", "העסק מקרטע ואת הילדים אני תוקעת מול המסך", "איזו מין יועצת עסקית אני כשאני בקושי מגרדת את גבולות העוסקת פטורה?", "אני פשוט לא אחראית, אפילו לממש את התכנית האסטרטגית אני לא מסוגלת".

מכירה את הקולות האלו בתוכך? גם אם לא את כולם, ייתכן שחלקם מתגנבים ומרימים ראש בשעות הלילה ואף בצהרי היום. קולות שהכותרת שלהם זועקת: "אני לא בסדר!", "אני לא מספיק טובה!"

אנחנו השופטים והמבקרים הגדולים ביותר של עצמנו, חלקנו אף ראויים לפרס העובד/ת המצטיינ/ת במחלקת הביקורת העצמית. החשיבה הזו תוקעת אותנו, מצמצמת את היצירתיות השופעת שבנו, מקטינה את הערך העצמי - ומתוך כך אינה מאפשרת לנו לבקש תגמול ראוי על עבודתנו ומחבלת במערכות היחסים שלנו עם הקרובים לנו ועם הלקוחות שלנו.

אז מה ניתן לעשות? כיצד ניתן לצאת מהפלונטר הפנימי?

בהרצאה קצרה (כשעה) אציג את הקולות החבויים שכותרתם: "אני לא בסדר" (=רגשות אשם), שלפחות חלקם מסתובבים גם בראש שלך. ייתכן שהם שוכנים בך עוד משחר ילדותך, וייתכן שהתעוררו בך לאחרונה. הניסיון שלי מראה שברגע שמוציאים את הקולות האלו לאור, נחוש מיידית בהקלה. הניסיון שלי מראה גם, שלכל רגש אשמה ישנו מענה וישנה אפשרות לשחרור. אצייד אותך גם במספר תרגילים פשוטים אך עוצמתיים, שניתן לממשם מיד ולהתחיל את השנה החדשה בצורה קלילה ובוטחת יותר.

בקיצור: נלמד להכיר את קולות הביקורת והשיפוטיות אשר מחבלים בניהול תקין של העסק שלנו ונקבל כלים מעשיים לשפור התפישה העצמית, האישית והעסקית.

 

על המרצה:
דפנה ארגמן, יוצרת רב תחומית ומרפאה. מלווה נשים וגברים בתהליכי חיים, הן האישיים והן העסקיים. מובילת דרך בתהליכי סליחה בכלל ובשחרור מרגשות אשם בפרט. מתרגלת נוכחות נטולת שיפוטיות מדי יום ביומו.

מועד

תאריך יום התחלה סיום
29/8/19 חמישי 10:30 11:30

ביטול הרשמה

על מנת לבטל את הרישום יש להזין את כתובת המייל איתה נרשמתם לקורס
שימו לב: כדי להשלים את תהליך ביטול ההרשמה, עליכם ללחוץ על הקישור במייל שנשלח אליכם זה עתה. ודאו שבדקתם את תיבת הספאם
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית

הרשמה

לרישום יש למלא את הטופס הבא, ופרטי הקישור למפגש יישלחו לכתובת המייל אותה הזנתם
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
חובה לאשר את תנאי הרישום לקורס
נרשמתי ולא אוכל להשתתף
ההרשמה בוצעה בהצלחה, בשעה הקרובה ישלח לכם מייל אישור הכולל קישור למפגש. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרישום
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות המפגש ישלח לכתובת שהוזנה בטופס הרישום, במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם