לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף
אסטרטגיה שיווקית

קורס מוקלט ללמידה עצמית: אסטרטגיה שיווקית - לבנות וליישם תוכנית שיווקית

בהנחיית טל איתן  |  650 ש"ח

שימו לב: דף זה מיועד לרכישת הקלטת הקורס בלבד ללא השתתפות בקבוצת הלימוד. 

קורס זה מועבר בד"כ בשיעורים חיים בהשתתפות הלומדים ועם קבוצת לימוד פעילה. עם זאת, לאור הביקוש אני מציע כעת אפשרות לרכישת ההקלטה בלבד, ללא ליווי והדרכה. אם תרכשו את הקורס המוקלט, ובהמשך - מכל סיבה שהיא - תרצו להצטרף לקורס הלייב הכולל ליווי צמוד בקבוצת הלימוד - תוכלו לעשות זאת בתוספת הפער בין עלות הקורס המוקלט למחיר הקורס הלייב :)

הקורס התקיים בתאריכים 17/2 עד ה-7/4 בפני קהל חי. ברכישת מוצר זה תקבלו גישה להקלטת השיעורים, את מצגות השיעורים ועזרים רבים לכתיבת תוכנית השיווק.

 

פרטי הקורס 

קורס "אסטרטגיה שיווקית", כשמו כן הוא: שם בקדמת הבמה את אפיקי השיווק, ערוצי ההפצה, התכנים והתקציבים שלכם, ומקנה כלים יעילים ומוכחים לבנייה מן היסוד של תשתיות שיווקיות לעסק הקטן.

המשתתפים בקורס ילמדו כיצד לכתוב תוכנית שיווקית, להגדיר יעדים איכותניים וכמותיים ולמדוד אותם, לבנות משפכים שיווקיים והגדרות הנעות-לפעולה והמרות, יכתבו תוכנית שיווקית לעסק שלהם ויגזרו ממנה תוכנית עבודה (לו"ז משימות) ברמת השבוע, החודש, הרבעון והשנה.

כל אחד ממפגשי הקורס בנוי מהרצאות ממוקדות וגדושות בתוכן בנושאי הליבה של השיווק. צפו בהרצאה על משפכים שיווקיים, אותם נלמד לעומק בקורס.

 

למי הקורס מתאים?

הקורס מיועד לבעלי עסקים חדשים וגם לעסקים קיימים שקמו 'תוך כדי תנועה' וזקוקים ליסודות שיווקיים ואסטרטגיים. עוד הוא מסייע לאנשים שחוששים או מתקשים בשיווק למצוא את הדרך הנכונה עבורם לשווק, להבין את קהל היעד ולהתאים אליו את המסרים והפעילות השיווקית.

הקורס מתאים לעסקים שמרגישים שאינם ממצים את הפוטנציאל העסקי שלהם, לבעלי עסקים שמתקשים בשיווק וזקוקים לעבודה מאורגנת ומסודרת ולעסקים המעוניינים לפרוץ את תקרת הזכוכית ולשפר ביצועים ורווחיות וליישם תהליכי גדילה והתרחבות בעסק.

 

מבנה הקורס ותכניו

הקורס מחולק לארבע יחידות לימוד.

 

יחידה 1 – ניתוח סטטוס עסק והיכרות עם כלי אבחון

ביחידה זו (המחולקת ל-2 שיעורים) נכיר את יסודות העסק - מערכת הערכים המקצועית והאישית ואת האופן שבו נגדיר את העסק בצורה קצרה ופשוטה. נלמד על ערכי ליבה וערכים מבדלים, ועל שימוש במעטפת ערכים לשיווק, למשיכת הלקוחות הנכונים לנו והרחקת לקוחות בעייתיים.

בחלקה השני של היחידה נלמד כלי ניתוח של השוק שבו העסק פועל או עתיד לפעול: אפיון גבולות הזירה, מחקר מתחרים מקיף (כולל ניתוח ערוצי הפצה), יצירת תרשים מיצוב נוכחי ומיצוב רצוי בשדה.

 

יחידה 2 - הצבת יעדים שיווקיים וקביעת מטרות

בפתיחת פרק זה נעסוק במיפוי חוזקות וחולשות בהיבט השיווקי, זיהוי והדגשת נקודות הבידול והערך כהכנה לגיבוש אסטרטגיית שיווק. נדון באקלים העסקי ובהשלכותיו על ביצועי העסק.

בהמשך, השלב הבא ביצירת אסטרטגיה שיווקית הוא הצבת יעדים שיווקיים והגדרת המטרות - העסקיות, הכלכליות, המקצועיות, האישיות וכמובן, השיווקיות. בין היתר נעסוק ביעדי מיקרו ומאקרו, ההבדל בין מטרה ליעד, הגדרת הנעות לפעולה, כתיבת תוכנית עבודה תקופתית.

 

יחידה 3 - תוכנית הפעולה - קהלים, תוכן וערוצי הפצה

יחידה זו עוסקת בשלוש סוגיות מהותיות בכל מהלך שיווקי: הגדרת קהלי היעד, גיבוש תכני השיווק המתאימים לו ובחירת פלטפורמת השיווק המתאימה. ב-2 שיעורים אלו נעסוק באבני הבניין של מהלכי השיווק:

  • הבנת קהלי היעד הנכונים לעסק ודרכי הפניה אליהם
  • מיפוי צרכי קהל היעד ויצירת אסטרטגיית תוכן ומוצר/שירות תואמת
  • בחירת סגנון השיווק וכלי/ערוצי השיווק המתאימים לעסק

 

יחידה 4 - ערוצי הפצה, תקציבים, לו"ז וחקר ביצועים

חלקה הראשון של היחידה יוקדש למשפכים שיווקיים מתקדמים - נלמד מהו משפך שיווקי וכיצד ליצור אותו, תכנון נכון של משפכי שיווק בעסק, דרכים לנטר ולשפר ביצועים שיווקיים ועסקיים. כן נדון לעומק בסוגיות של הנעה לפעולה והתנהגות צרכנים. המשתתפים בקורס יתבקשו לצפות בהרצאה מוקלטת בת כשעה וחצי כהקדמה לשיעור.

בחלק השני, המסכם את הקורס, נעסוק בקביעת תקציבי השיווק. נבחן את התקציבים האפשריים בעסק ונכיר כלים לבדיקת החזר השקעה (ROI) ככלי להערכת ביצועי קמפיין שיווקי, נכיר גישות ושיטות לקביעה ובדיקה של תקציבי השיווק בעסק, ונלמד תכנון עלויות והוצאות הפרסום והשיווק.

 

היקף הקורס:
12 שעות הדרכה (בתשלום) + עוד שעה וחצי של שיעור מוקלט (חינם).

  • הקורס כולל תרגול ומשימות בית. נפח עבודת הבית ומידת ההשקעה הנדרשת משתנה לפי סוג העסק ואופי התוכנית הנכתבת.
  • כדי להפיק את המיטב מהקורס, יש לעשות את שיעורי הבית בטרם תעברו ליחידת הלימוד הבאה.
  • הההרצאות המוקלטות יישלחו למשתתפים לצורך הורדה למחשב האישי, לשימוש עתידי ללא הגבלת זמן.
  • מוצר זה אינו כולל תמיכה, ייעוץ ומשוב שוטפים בקבוצת פייסבוק ייעודית למשתתפי הקורס אלא את הקלטות השיעור בלבד.

 

לפרטים ומידע נוסף ובדיקת התאמה לקורס, צרו קשר דרך דף הפייסבוק של כאן עובדים בכיף.

לרכישת ההקלטה

מחיר: 650 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם