לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף
שלט עבדו קשה יותר (אילוסטרציה)

משווקים בכיף עם טל איתן: חבילת הקורסים המושלמת לעסק הקטן

בהנחיית טל איתן  |  1900 ש"ח 1200 ש"ח

אם אתם מקימים עסק חדש, משדרגים עסק קיים או מנסים לחלץ מהבוץ עסק תקוע שלא מצליח להתרומם, הנה הזדמנות להעשיר את ארגז הכלים שלכם בידע מעשי, כלים פרקטיים ושיטות בדוקות ואפקטיביות לשיווק. קורסי השיווק שלי בנויים בצורה ידידותית ונגישה, אך עם זאת, מעמיקה, יסודית ולא מתפשרת. הם פותחים עבור הלומדים פתח אל העולם המופלא והמרגש של שיווק, דרך נקודת מבטי כאסטרטג, יועץ עסקי ושיווקי, סוציולוג וחוקר תרבות, וכמובן, בעל עסקים בעצמי (הוותיק שבהם חוגג 20 בקרוב :)).

הקורסים שלי תמיד מתומחרים נמוך משמעותית מהערך שהם מספקים - אני מעדיף למכור הרבה מאוד מוצרים להרבה מאוד אנשים, ועל ידי כך להפיץ ולקדם חשיבה שיווקית ויסודיות. בעידן שבו כל אחד קורא לעצמו "מומחה", הרשת מלאה בחאפרים והתחרות על תשומת הלב של הלקוח שלנו רק הולכת ומתחזקת, זה הזמן לחזור ליסודות ולעשות את הדברים כמו שצריך - מהבסיס - ובצורה אינטיליגנטית ומסודרת.

החבילה הזו עושה בדיוק את זה.

שיטת ההוראה שלי היא מודולרית וממוקדת תוצאות, וזה אומר שיש לכם הרבה עבודה לעשות. בקורסים תקבלו תרגולים רבים, ותצטרכו לחשוב, לחקור, לערוך ניסויים ולהפשיל שרוולים. הידע נבנה בצורה מצטברת, וכל שיעור וכל קורס מוסיף לכם כלים, שיטות ותהליכי עבודה, ותוכלו ליישם אותם באופן מידיי על העסק שלכם.

כעת אתם יכולים לרכוש את חבילת-כל-החבילות, שכוללת את כל הקורסים המוקלטים שלי (שהועברו בשידור חי מול קהל והוקלטו בתאריכים שונים), אותם ניתן, כמובן, גם לרכוש בנפרד.

החבילה כוללת:

קורסי שיווק איכותיים ויסודיים -

סדנאות עזר לשיווק ומכירות -

 

מחיר החבילה: 1,200 ש"ח בלבד (במקום 1,900 ש"ח).

למידע נוסף, שאלות או התייעצות, מוזמנים ליצור קשר ואשמח לעזור.

לרכישת ההקלטה

מחיר: 1900 ש"ח 1200 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם