לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף

אסטרטגיה רגשית בניהול - מחשבות ומחקרים על עצמאיים ורגשות

בהנחיית טל איתן  |  50 ש"ח

בשנותיי הרבות כיועץ, הבחנתי שהמימד הרגשי הוא אחד האגפים המוזנחים בניהול, למרות שהוא אחד החשובים מבחינת ההשלכות שלו (לטוב ולרע) על הצלחת העסק. זה קצת מוזר, כי בעסק של אדם אחד, הרווחה שלנו היא מרכיב קריטי בהצלחה או באי-ההצלחה. הקמנו את העסק כדי שיהיה לנו חיים נעימים וטובים יותר ומצאנו את עצמנו בתוך עומס, סטרס, חרדה - אז מה הקטע?

בעסק זעיר שרובו נשען עלינו, לרווחה ולחוויה הרגשית שלנו תהיה השפעה קריטית על הביצועים העסקיים. היבטים רגשיים בניהול הם משמעותיים ויש להשקיע בהם זמן, מחשבה ומשאבים כלכליים אם צריך. 

הקמנו את העסק כדי להשיג רמה רבה יותר של הגשמה עצמית, שחרור, ביטוי עצמי. אם אנחנו מאבדים את עצמנו בתהליך, יש להקדיש יותר מקום למחשבה על הרווחה שלנו בתוך המהלך הפרופסיונלי והשיווקי. יעדים אישיים חשובים לא פחות מיעדים עסקיים.

לכן, מודעות עצמית והיכרות עם תופעות בשדה הרגשות המקצועי, הן שלב ראשון בתהליך האבחון והגיבוש של "אסטרטגיה רגשית".

ההרצאה הזו מהווה פתיח לכל העולם המופלא של "אסטרטגיה רגשית" - כדי להבין איך להגיב למצבים רגשיים שונים בעסק (בדידות, חרדה, חוסר ביטחון, פחד מחשיפה), אנחנו צריכים להבין מדוע הם מתרחשים ולהכיר את המנגנונים מאחוריהם.

נלמד על תופעות רגשיות שונות שקורות לבעלי עסקים ואיך אפשר להתמודד איתן, נראה מה אומרים המחקרים העדכניים על רגשות ומחשבות ונסקור כמה מהמצוקות המרכזיות שיושבות לנו על הנשמה בנקודות שונות של חיי העסק - ומה אפשר לעשות עם כל הרגשות האלו :)

 

ההרצאה הועברה בשידור חי בפני קהל, במסגרת "ההרצאה הסודית". לאחר הרכישה תקבלו קישור להקלטת ההרצאה (בווידאו ובאודיו, למי שמעדיפ/ה להאזין) ואת מצגת המפגש עם כל החומר עליו דיברתי ותכנים לקריאה נוספת והעמקה.

 

דוגמאות מתוך המצגת:


תאריך ההקלטה: 12/5/19

לרכישת ההקלטה

מחיר: 50 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם