לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף

שיעור מעשי: מסביב למדורת השבט - סטוריטלינג בעידן השיווק הדיגיטלי

בהנחיית טל איתן  |  50 ש"ח

משחר האנושות ועד לימינו, לסיפורים יש תפקיד מכונן בחוויה האישית, כמו גם החברתית, של בני-האדם. זהו עקרון אוניברסלי שמשותף לכולנו: סיפורים מחברים אותנו, הם מאפשרים לנו לחוות, להתנסות, ללמוד, אפילו לחוש – מבלי להיות נוכחים במקום ובזמן שבהם מתרחשת העלילה.

לא פלא שהמקום הטוב ביותר ליד המדורה היה שמור תמיד למספר הסיפורים המיומן, שידע לטוות בדמיונם של המאזינים עולמות שלמים ובהם אנשים, התרחשויות ורגשות.

כיום, אנחנו מופצצים במסרים שיווקיים ומוצפים במידע. אך אפילו בתוך הקלחת הזו של רעיונות ומסרים, צפים ועולים מספרי הסיפורים: אלו שיודעים לשזור מילים, לשלב תמונות ווידאו, ולספר את הסיפור שלהם, שלנו, בפני קהל הקוראים והעוקבים שלהם. במציאות המודרנית, מקומם של מספרי הסיפורים חשוב אפילו עוד יותר מבעבר – הם שגרירים של מידע, של כוח, של השראה.

בעיניי כל משווק הוא מעין מספר-סיפורים (Storyteller) כמו של פעם, והאנשים שמגיעים לדף הפייסבוק או לאתר שלו, הם עוברי אורח שצריכים להילכד ולהתכנס סביב הסיפור שלו בכל פעם מחדש. אם עושים את זה טוב, יוצרים שבט עוקבים קטן ומתרחב בהדרגה סביב סיפורים וחוויות, ומייצרים יחסים טובים להנעת מהלכי שיווק ומכירות.

 

על ההרצאה

בהרצאה זו אציג בפניכם את חשיבותו של סיפור-סיפורים, או סטוריטלינג, בעידן השיווק הדיגיטלי. דרך מגוון רחב של דוגמאות ושיטות, אדגים כיצד סיפור טוב הוא שיווק טוב, ואיך הוא מניח את התשתית ליצירת קשר טוב ועמוק יותר, עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלנו. אראה כיצד דרך סיפור אפשר להעביר מסרים שיווקים, לשכנע, בעדינות, ולשפר את הגישה שלנו לקהלים חדשים והזדמנויות עסקיות חדשות.

תלמדו איך סיפורים הקפיצו את הערך של מוצרים יומיומיים סתמיים והפכו השקעה של 129 דולר ללמעלה מ-3.6 מיליון דולר (סיפור אמיתי, בחיי), איך מספרים סיפור בעזרת משחקים באתרים דוגמת PlayBuzz ודומיהם, ונתתי תרגיל מעולה לחיזוק היכולות שלכם לספר סיפור. רמז: זה קשור בתמרורים.

 

משך ההרצאה: קצת יותר משעתיים.

המצגת כוללת כ-50 עמודים של תוכן מושקע, קישורים רלוונטיים ומעוררי השראה, רשימת אפיקי שיווק לסטוריטלינג (ובכלל), תרגילים ועוד.

 

איך זה עובד?

פשוט מאוד :) הקלידו את פרטיכם בטופס, שלמו בעזרת פייפאל או בכרטיס אשראי, וזהו. 
תקבלו באופן מיידי למייל שלכם קישור להורדת הקבצים, כך שהם זמינים עבורכם מעתה ועד הנצח. תוכלו לחזור להרצאה בכל עת, להקשיב, ללמוד, לרענן את הזיכרון, ולהיעזר בחוברת העבודה (המצגת העשירה בקישורים, תכני בונוס ועוד שפע דברים טובים) כדי לשפר את יכולות הסטוריטלינג שלכם בשיווק.

 

הנה כמה דוגמאות קטנות מתוך המצגת:

 

אני מקווה ומאמין שההרצאה תעניק לכם השראה וכלים לכתיבת סיפורים שיווקיים טובים יותר, יעילים יותר ומעניינים יותר. בהצלחה, ותודה! 

לרכישת ההקלטה

מחיר: 50 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם