לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף
סדנת שיווק מעשי וסדנת סטוריטלינג בעידן השיווק הדיגיטלי להורדה

שתי הקלטות במחיר מוזל: סטוריטלינג בעידן הדיגיטלי + סדנת יחסי ציבור

בהנחיית טל איתן  |  100 ש"ח 80 ש"ח

שתי הרצאות משלימות שיעזרו לכם להביא את הסיפור שלכם לקדמת הבמה, לדעת כיצד לדייק את המסרים השיווקיים שלכם - ולהפיץ אותם בתקשורת. באמצעות שילוב שתי מיומנויות השיווק - סטוריטלינג מצד אחד, יחסי ציבור מצד שני - ניתן להשיג חשיפה לקהלים נרחבים, לייצר קשרים עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלנו, ולשפר את המכירות והביצועים הפיננסיים בעסק.

ברכישת חבילה זו תקבלו 2 הרצאות מוקלטות + מצגות עשירות בחומרי עזר מגוונים וקישורים שימושיים.

 

ההרצאה מסביב למדורת השבט: סטוריטלינג בעידן השיווק הדיגיטלי

בהרצאה זו אני מציג את חשיבותו של סיפור-סיפורים, או סטוריטלינג, בעידן השיווק הדיגיטלי. דרך מגוון רחב של דוגמאות ושיטות, אדגים כיצד סיפור טוב הוא שיווק טוב, ואיך הוא מניח את התשתית ליצירת קשר טוב ועמוק יותר, עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלנו. אראה כיצד דרך סיפור אפשר להעביר מסרים שיווקים, לשכנע, בעדינות, ולשפר את הגישה שלנו לקהלים חדשים והזדמנויות עסקיות חדשות.

תלמדו איך סיפורים הקפיצו את הערך של מוצרים יומיומיים סתמיים והפכו השקעה של 129 דולר ללמעלה מ-3.6 מיליון דולר (סיפור אמיתי, בחיי), איך מספרים סיפור בעזרת משחקים באתרים דוגמת PlayBuzz ודומיהם, ונתתי תרגיל מעולה לחיזוק היכולות שלכם לספר סיפור. רמז: זה קשור בתמרורים.

משך ההרצאה: כשעתיים. 
המצגת כוללת כ-50 עמודים של תוכן מושקע, קישורים רלוונטיים ומעוררי השראה, רשימת אפיקי שיווק לסטוריטלינג (ובכלל), תרגילים ועוד.

 

+

 

ההרצאה שיווק מעשי: יחסי ציבור וחשיפה במדיה לעסקים קטנים

אחד האתגרים המשמעותיים בשיווק של עסקים קטנים ובינוניים הוא הצורך להשיג חשיפה לקהלים חדשים, בערוצי תקשורת מגוונים ושונים.

בהרצאה מוקלטת זו תלמדו לבצע פעולות פשוטות למדי שבעזרתן תוכלו גם אתם להשיג חשיפה בחינם (או בכמעט-חינם) בעיתונות הארצית, בטלוויזיה, ברדיו, במקומונים, באתרי אינטרנט ובלוגים.

כיצד לאתר שמות, טלפונים ומיילים של עיתונאים ובלוגרים - ואיך פונים אליהם בצורה ידידותית ולא פולשנית, איך כותבים נכון הודעה לעיתונות שתשיג תגובה ותזכה אתכם בחשיפה בחינם במדיה, כיצד לבנות מאמר שיווקי יעיל לפרסום במקומון / בלוג, איך בונים אוטוריטה וסמכות מקצועית בעזרת מדורי תוכן בעיתונות הכתובה והמשודרת, שימוש בלינקדאין לבניית מערך יח"צ ועוד מגוון רחב של כלים וטיפים מוצלחים.

משך ההרצאה: כשעה ו-40 דקות.

המצגת כוללת כ-45 עמודים של תוכן מושקע, קישורים רלוונטיים ומעוררי השראה, כלים שימושיים שכדאי להכיר, אינספור טיפים קטנים וגדולים.

 

לרכישת ההקלטה

מחיר: 100 ש"ח 80 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם