לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף

שיעור מוקלט: רשימת תפוצה בכיף - איך ליצור ניוזלטר שיווקי מנצח

בהנחיית טל איתן  |  200 ש"ח

"אז מה, לעשות עוד ניוזלטר?"

זה אחד המשפטים הקבועים שאני שומע מלקוחות, כשאני מציע להם להקים רשימת תפוצה עבור הלקוחות שלהם. והאמת היא, שאני ממש לא מאשים אותם. גם תיבת המייל האישית שלי מתמלאת לעייפה במיילים פרסומיים, שיווקיים, מתוחכמים יותר ופחות, וכולם כולם מבקשים ממני לעשות דבר אחד - לקנות. זה מייגע, זה מעייף, וזה רחוק מלשרת אותי כצרכן. 

אבל יש גם ניוזלטרים אחרים, ואותם אני קורא בשקיקה ואפילו מחכה שינחתו בתיבה שלי. הם כוללים עדכונים מעניינים על תחומים שאני סקרן לגביהם. הם מרחיבים את אופקיי במידע חדש. הם משעשעים אותי בסיפורים קטנים ממאחורי-הקלעים של העסק והתעשייה. בקיצור, הם נותנים לי ערך, מיידי, כזה שגורם לי לפתוח, לקרוא, להקליק, ולפעמים גם לרכוש.

ניוזלטרים הם לא רק הכלי שבאמצעותו אתם יכולים לשגר לקהל שלכם מסרים פרסומיים, אלא לייצר איתו מערכת יחסים, אמיתית, עמוקה, מתמשכת. כזו ששמה אותו במרכז, ואת האינטרסים שלו. המכירה תבוא כבר אחר כך. ניוזלטרים הם כלי מצויין, כשיודעים לעבוד איתם, ובונים את המשפך השיווקי הנכון.

 

על ההרצאה

בהרצאה מקיפה ואינטנסיבית (תתכוננו), אסביר על שימושים שיווקיים מתקדמים בניוזלטרים. אסביר לכם איך אני ניגש לתכנן ניוזלטר מנצח עבור הלקוחות שלי, מה מעניין אותי ומה חשוב לי לעשות - כיועץ אסטרטגי אבל גם כלקוח, בעצמי - ואיזה תכנים כדאי לשלוח, למי ומתי.

נלמד מדוע אנשים מצטרפים לתפוצה ומדוע הם מאבדים עניין ומפסיקים לפתוח את הדיוורים שלנו (וגם, כמובן, מה אנחנו יכולים לעשות בנידון), מדוע הכותרת היא ממש לא הדבר המרכזי שצריך לחשוב עליו, בניגוד לכל מה שמספרים לכם, וכיצד אנחנו יוצרים מערכת יחסים אמיתית ועמוקה עם הלקוחות שלנו, ומעודדים אותם ליצור איתנו קשר (רמז: במקום לשים לינקים בתפוצה, עודדו את המשתמשים ללחוץ על כפתור ה-reply ולהתחיל לדבר אתכם. זה קל).

עוד נדבר על שימוש בניוזלטר ליצירה של משפכים שיווקיים, רשימות תפוצה אוטומטיות ו"אתגרי מייל" שאתם יכולים ליצור בקלות ובכיף כבר מחר בבוקר עבור הלקוחות שלכם - וכרגיל, דוגמאות והשראות מלא החופן.

 

משך ההרצאה: כשעתיים.
המצגת שתקבלו ברכישת ההקלטה כוללת כ-40 עמודים של תוכן מושקע, נתונים מחקריים ומגוון רחב של דוגמאות ותרשימי תפוצה שתוכלו ליישם בעסק שלכם.

 

איך זה עובד?

פשוט מאוד :) הקלידו את פרטיכם בטופס, שלמו בעזרת כרטיס אשראי או פייפאל, והקלטת ההרצאה תישלח אליכם למייל בצירוף המצגת.

הקבצים זמינים להורדה למחשב האישי שלכם, ותוכלו להשתמש בהם בכל זמן (גם בעתיד). תוכלו לחזור להרצאה בכל עת, להקשיב, ללמוד, לרענן את הזיכרון, ולהיעזר בחוברת העבודה (המצגת העשירה בתכנים, תוספות ועזרים) כדי שתוכלו ליצור את הניוזלטר המושלם עבורכם.

 

הנה כמה דוגמאות קטנות מתוך ההרצאה:

* * *

צפייה מומלצת: לקראת ההרצאה, אני ממליץ לכם לפנות כשעה וחצי, ולצפות בהרצאה הזו שלי על משפכים שיווקיים. זה יתחבר לכם היטב כשאדבר על משפך שיווקי בניוזלטר, ועל שרשרת ניוזלטרים מתוזמנים.

לרכישת ההקלטה

מחיר: 200 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם