לעמוד הראשי אסטרטגיה שיווקית בכיף
כיסא ברחוב ומאחוריו גרפיטי

סדנת כתיבה שיווקית - ללמוד ולתרגל את כישורי הכתיבה השיווקית שלכם

בהנחיית טל איתן  |  200 ש"ח 100 ש"ח

אני מזמין אתכם להצטרף לסדנת כתיבה אינטנסיבית וגדושה במידע וטיפים, בת 4 שעות, בליווי קבוצת פייסבוק ובה עשרות תרגילים נוספים וסביבה בטוחה ומעוררת השראה לכתיבה שיווקית בכיף :)

אז הכינו את המקלדות, חממו את האצבעות והוציאו את המחברות מהמגירה: זה הזמן לכתוב. במיני-קורס אינטנסיבי (4 שעות לימוד) נכיר כלים, טכניקות, תרגילים ומבנים מומלצים לכתיבה שיווקית, נלמד כיצד לכתוב בצורה אותנטית, להתגבר על החסמים והמעצורים ובעיקר - נכתוב, והרבה.

ובנוסף - כדי להפוך את הלמידה שלכם למעשית וכדי להבטיח שתתרגלו ותתאמנו בכתיבה, לאחר הרכישה תקבלו בנוסף להרצאה גם גישה לקבוצת פייסבוק סגורה שבה עשרות תרגילי כתיבה נוספים ומתעדכנים, אתגרי כתיבה משותפים, התייעצות ועזרה - ועוד.

 

למי הסדנה מיועדת?

לבעלי עסקים המעוניינים לשפר את כישורי הכתיבה השיווקית שלהם, לנסח מסרים ברורים יותר ומדויקים יותר ולתרגל - כתיבה והתמודדות עם מחסומי הכתיבה הידועים לשמצה.

בסדנה אלמד אתכם שיטות וכלים להתמודדות עם אתגרי כתיבה, אדגים כיצד עוברים ממצב של "אין לי על מה לכתוב" ל"מתי אספיק לכתוב את כל זה?" ואיך מתרגלים את שריר הכתיבה (שהוא גם רגשי ועמוק מאוד, אצל רובנו).

 

מה כוללת הסדנה?

הסדנה היא למעשה גרסה מהודקת (אך לא מקוצרת) של קורס הכתיבה השיווקית שלי, במחיר דיאטטי ושווה לכל נפש :) היא צולמה בפני קהל ב-2 שיעורי live שאותם אתם רוכשים כעת.

היא כוללת שני שיעורים (כל אחד בן שעתיים, סה"כ 4 שעות הרצאה), ובהם מגוון רחב של תרגולים ואינספור טיפים להתמודדות עם קשיי הכתיבה, מאגר רעיונות לנושאים ולסוגי פוסטים שתוכלו לייצר בקלות ובכיף, והשראות מלא החופן.

 

איך זה עובד?

פשוט מאוד - הקלידו את פרטיכם בטופס, שלמו בעזרת כרטיס אשראי או פייפאל, והקלטת ההרצאה תישלח אליכם למייל בצירוף המצגת, הקלטות אודו של המפגש וחוברת תרגילים.

הקבצים זמינים להורדה למחשב האישי שלכם, ותוכלו להשתמש בהם בכל זמן (גם בעתיד). תוכלו לחזור להרצאה בכל עת, להקשיב, ללמוד, לרענן את הזיכרון, ולהיעזר בחוברת העבודה (המצגת העשירה בתכנים, תוספות ועזרים) כדי שתוכלו להמשיך ולפתח את כישורי הכתיבה שלכם.

לרכישת ההקלטה

מחיר: 200 ש"ח 100 ש"ח
חובה להזין שם פרטי
חובה להזין שם משפחה
חובה להזין כתובת דואר אלקטרוני
הכתובת שהוזנה אינה חוקית
פרטים לצורך הפקת חשבונית/קבלה
חובה להזין שם עסק שעל שמו תצא הקבלה
חובה לאשר את תנאי הרכישה
תשלום בכרטיס אשראי הצגת טופס תשלום מאובטח להזנת פרטי האשראי.
יתכן והתרחשה תקלה בתהליך התשלום
אנא פנו לטל איתן במייל taleitan@gmail.com על מנת להשלים את תהליך הרכישה
התשלום בוצע בהצלחה!
פרטי העסקה ישלחו לכתובת המייל שהוזנה בתהליך התשלום, מייל אודות ההקלטה ישלח בשניות הקרובות לכתובת שהוזנה בטופס הרכישה. במידה ולא קיבלתם את המייל, אנא בדקו את תיבת הספאם